Apple TV +: prawa do filmu „Cherry” zabezpieczone

przez Eryk
Pandemia koronowa ma coraz większy wpływ na przemysł filmowy. Nie ma premier kinowych, a duże studia sprzedają swoje filmy usługom strumieniowym, aby utrzymać straty ekonomiczne w rozsądnych granicach. Oczywiście Apple chce również zdobywać punkty w tej grze. Jak dotąd największą transakcją dla Apple TV + był dramat wojenny „Greyhound” z Tomem Hanksem za 70 milionów dolarów. Teraz następuje nowa atrakcja – Apple nabył prawa do „Cherry” z Tomem Hollandem i Ciarą Bravo w rolach głównych. Koszt szacuje się na ponad 40 milionów dolarów. Data rozpoczęcia nie została jeszcze ogłoszona Wyreżyserowali go bracia Anthony i Joe Russo, których znamy już z Avengers: Endgame. „Cherry” to filmowa adaptacja bestsellerowej powieści Nico Walkera. Film opowiada historię żołnierza amerykańskiego, który wraca do USA z traumą po misji w Iraku. Jego zespół stresu pourazowego jest leczony opioidowym oksykodonem. Uzależnia się od tego, a następnie przechodzi na heroinę. Aby sfinansować swoje uzależnienie, ostatecznie zostaje złodziejem bankowym. „Cherry” powinno pojawić się na Apple TV + w 2021 roku. Jednak dokładna data rozpoczęcia nie jest jeszcze znana.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej