More

  Apple TV+: Teaser serialu „Truth Be Told – Season 2” – oficjalna data premiery

  W tym roku wiele oryginalnych seriali Apple TV wchodzi w 2. sezon, w tym Truth Be Told. Teraz Apple wydał oficjalny teaser i ogłosił datę premiery.

  Truth Be Told
  Truth Be Told(Obraz:Apple)

  Truth Be Told – sezon 2 w sierpniu

  Apple TV+ udostępniło dziś datę premiery i teaser drugiego sezonu nagrodzonego NAACP Image Award dramatu „Truth Be Told”.

  W nowym sezonie dramatu, w którym główną rolę gra laureatka Oscara Octavia Spencer, wystąpi również nominowana do Nagrody Akademii Kate Hudson, która po raz pierwszy zagra główną rolę w serialu telewizyjnym. Premiera 2. sezonu w piątek, 20 sierpnia 2021 roku, wraz z pierwszym odcinkiem. Następnie w każdy piątek będzie pojawiał się nowy odcinek.

  W drugim sezonie, reporter śledczy Poppy Parnell (Spencer) nurkuje w nowej sprawie, która dotyczy jej przyjaciela z dzieciństwa, potentata medialnego Micah Keith (Hudson).

  YouTube

  Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
  Mehr erfahren

  Video laden

  W trakcie śledztwa ich przyjaźń na całe życie zostaje wystawiona na ciężką próbę. Do Hudson w drugim sezonie dołączają Christopher Backus, Alona Tal, David Lyons, Andre Royo, Merle Dandridge i Mychala Faith Lee, Mekhi Phifer, Michael Beach, Ron Cephas Jones, Tracie Thoms, Haneefah Wood, Tami Roman i Katherine LaNasa.

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj