Apple TV +: „Ted Lasso” koniec prawdopodobnie po 3 sezonie

przez Eryk

Ted Lasso to jeden z najpopularniejszych seriali w Apple TV +. W ciągu dnia byliśmy entuzjastycznie nastawieni do pierwszego sezonu i już nie możemy się doczekać drugiego sezonu. Trzeci sezon już zlecono, ale po tym serial, prawdopodobnie nie będzie już kontynuowany.

W wywiadzie twórca serialu – Bill Lawrence – dał do zrozumienia, że ​​serial ma się zakończyć po trzecim sezonie.

Apple TV +: „Ted Lasso” koniec prawdopodobnie po 3 sezonie

W „Ted Lasso” Jason Sudeikis gra trenera futbolu uniwersyteckiego z Kansas, który został zatrudniony jako trener profesjonalnej drużyny piłkarskiej w Anglii, chociaż nie ma doświadczenia w prowadzeniu drużyn piłkarskich.

Lawrence powiedział, że Ted Lasso raczej nie zobaczy sezonu 4. Podczas podcastu „Fake Doctors, Real Friends” twórca programu wyjaśnił gospodarzom Zachowi Braffowi i Donaldowi Faisonowi, że Ted Lasso nie cierpiał tak bardzo z powodu konieczności przewyższenia sukcesu poprzednich sezonów, jak w przypadku innych popularnych programów, takich jak „The Mandalorian” przez Disney +, ponieważ Ted Lasso został zaprojektowany, aby serial wreszcie się spełnił.

Lawrence zasugerował, że Sudeikis ma zobowiązania rodzinne, które uniemożliwiają dłuższy czas filmowania za granicą, co sprawia, że ​​czwarty sezon serialu jest bardzo mało prawdopodobny.

Drugi sezon Teda Lasso ma być kręcony od stycznia 2021 roku. Powinno to wtedy świętować swoją premierę w Apple TV + najwcześniej pod koniec 2021 roku.

via ComicBook

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej