Apple TV+: The Snoopy Show – Above Par

przez Eryk

Na początku tego roku Apple uruchomiło program „The Snoopy Show” wyłącznie na Apple TV+. Podobnie jak wiele dekad temu, Peanuts nadal inspirują młodszą publiczność, a „The Snoopy Show” prawdopodobnie wywoła entuzjazm w wielu rodzinach. Kolejny filmik właśnie wznieca werble reklamowe dla małego beagle’a.

die_snoopy_show

The Snoopy Show – Above Par

Apple opisuje „The Snoopy Show” w następujący sposób.

„Snoopy Show” to nowy serial animowany dla dzieci i rodzin, którego bohaterami są popularny na całym świecie beagle i jego pierzasty przyjaciel Woodstock, którzy przeżywają nowe przygody. Snoopy może wydawać się szczęśliwym tańczącym, kochającym kości, siedzącym w domu szczeniakiem, ale jest czymś znacznie więcej. On jest Joe Cool: najgorętszy dzieciak w szkole. To król surfingu i słynny arm wrestler Masked Marvel. Jest asem lotnictwa z I wojny światowej, który walczy z Czerwonym Baronem. Wszystkie jego odważne, uwielbiane osobowości występują w tej nowej komedii animowanej.

Po ostatniej grze w tenisa, mały beagle próbuje teraz swoich sił w golfie. Czy jesteś gotowy na kolejną przygodę?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej