Tragedia Makbeta – Oficjalny zwiastun | Apple TV +

przez Eryk
0 komentarzy

Jeszcze kilka tygodni musimy poczekać, aż na Apple TV+ pojawi się oryginalny film Apple’a „Tragedia Makbeta” reżysera i scenarzysty Joela Coena. Dzień ten nastąpi 14 stycznia 2022 roku.

Tragedia Makbeta
Tragedia Makbeta (Fotocredit: Apple TV+)

Tragedia Makbeta – Oficjalny zwiastun

Od maja wiadomo, że Apple TV+ zapewniło sobie „Tragedia Makbeta”. W przyszłym miesiącu nowa wersja szekspirowskiego klasyka pojawi się na platformie streamingowej Apple. Laureaci Oscara Denzel Washington i Frances McDormand występują w śmiałej adaptacji Joela Coena, ponadczasowej opowieści o morderstwie, szaleństwie i wściekłej przebiegłości.

YouTube video

Sztuka Williama Szekspira z 1606 roku opowiada o żądnym władzy i bezwzględnym księciu (Denzel Washington), który z pomocą swojej żony Lady Macbet (Frances McDormand) chce zostać królem Szkocji.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej