Apple TV+ udostępnia zwiastun serialu Servant Season 4

przez Eryk

Apple TV+ opublikował oficjalny zwiastun czwartego sezonu swojego serialu psychologicznego „Servant”. Sequel rozpoczyna się w piątek 13 stycznia 2023 roku, a oficjalny zwiastun jest dostępny z wyprzedzeniem.

Servant Season 4

Servant Season 4: oficjalny zwiastun już dostępny

Od ponad roku wiadomo, że Apple TV+ zamówił czwarty sezon serialu Servant. Od kilku tygodni wiadomo, że na początku stycznia zadebiutuje na platformie streamingu wideo Apple. Teraz zaczyna się robić konkretnie. Apple opublikowało właśnie oficjalny zwiastun.

Po ekscytującym finale trzeciego sezonu, czwarty sezon przyniesie ostatni rozdział historii Turnera w epickim i emocjonalnym zakończeniu. Wojna Leanne z Kościołem Mniejszych Świętych zbliża się do końca, zagrażając Spruce Street, miastu Filadelfia i nie tylko. Tymczasem dysfunkcyjna rodzina Turnerów musi stawić czoła nie tylko rosnącemu zagrożeniu ze strony Leanne, ale także pewnej rzeczywistości, w której Dorothy się budzi. Gdy kamienica Turnerów wciąż się rozpada, pojawiają się odpowiedzi na pytania: Kim jest Leanne Grayson i kim jest dziecko w jej domu?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.