Aplikacja Apple TV+ startuje dziś na Sky Q

przez Eryk

Apple TV+ usługa streamingowa rozpoczyna się dzisiaj z wszystkich „Apple TV Originals” na Sky Q – i aplikacja będzie dostępna dla klientów po południu. W związku z uruchomieniem Sky Glass w Niemczech pod koniec 2022 roku, aplikacja będzie również dostępna w nowej telewizji strumieniowej.

Aplikacja Apple TV+ startuje dziś na Sky Q
foto ze strony sky.de

Aplikacja Apple TV+ startuje dziś na Sky Q

Od wielokrotnie nagradzanej Emmy komedii Ted Lasso po popularny The Morning Show, klienci Sky mogą oglądać najpopularniejsze programy Apple TV+, a także nowe i wyjątkowe programy Apple Originals każdego miesiąca, całkowicie bez reklam i na żądanie.


Treści Apple TV+ są płynnie zintegrowane z usługą Sky TV i można je łatwo odkrywać i oglądać za pośrednictwem strony głównej i obszarów aplikacji w Sky Q, a w przyszłości także w Sky Glass. Dostęp do aplikacji Apple TV+ można również uzyskać za pomocą pilota głosowego.


W ostatnich miesiącach aplikacja Apple TV+ pojawiła się na różnych platformach. Jest ona dostępna między innymi na PlayStation, Xbox oraz różnych telewizorach Smart TV.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej