Apple TV+ zakupiło film dokumentalny „Fathom”, którego premiera odbędzie się 25 czerwca

przez Eryk

Firma Apple ogłosiła, że zakupiła prawa do filmu dokumentalnego „Fathom”, którego akcja toczy się wokół dr Ellen Garland i dr Michelle Fournet, dwóch naukowców zajmujących się badaniem śpiewu wielorybów.

Apple TV+ zakupiło film dokumentalny "Fathom"
photo by apple

Apple TV+ zakupiło film dokumentalny „Fathom”

Film „Fathom”, wyreżyserowany i sfotografowany przez Drew Xanthopoulosa, został wyprodukowany przez Sandbox Films, Impact Partners, Walking Upstream Pictures, Back Allie Entertainment oraz Hidden Candy. Producentem filmu jest Megan Gilbride („Tower”), a producentami wykonawczymi Andrea Meditch („Grizzly Man”), Jessica Harrop („Follow This”), Greg Boustead („Fireball: Visitors from Darker Worlds”) i Josh Braun („Wild Wild Country”).

W tym tygodniu Apple zapowiedziało także dokument o Louisie Armstrongu, a także animowany film krótkometrażowy „Blush„.

„Fathom” ma premierę wyłącznie na Apple TV+ 25 czerwca. Można go oglądać w aplikacji Apple TV na iPhonie, iPadzie, Apple TV, iPodzie touch, komputerach Mac, wybranych telewizorach smart, dekoderach, grach wideo i innych urządzeniach.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej