Apple TV+ zapowiada film animowany „Blush”

przez Eryk

Apple Original Films i Skydance Animation zapowiedziały dziś krótkometrażowy film animowany „Blush„. Blush to osobista opowieść o uzdrowieniu, nadziei i miłości oraz pierwszy film krótkometrażowy powstały w wyniku współpracy Apple i Skydance.

Blush

Apple TV+ zapowiada film animowany Blush

Minęły już około dwa miesiące od ogłoszenia, że Apple TV+ podpisało wieloletnią umowę ze Skydance Animation. Studio animacji ma produkować nowe filmy i seriale dla Apple TV+ skierowane do młodszej widowni.

Teraz Apple i Skydance zapowiadają Blush. Jest to pierwszy film krótkometrażowy oparty na wieloletnim partnerstwie. Wspólnym celem firm jest dostarczanie przełomowych filmów animowanych i seriali animowanych w kinowej jakości w ponad 100 krajach za pośrednictwem Apple TV+.

Blush śledzi podróż astronauty-ogrodnika, który przeżywa po awaryjnym lądowaniu na opuszczonej planecie karłowatej. Kiedy przybywa eteryczny gość, były podróżnik odkrywa radość z budowania nowego życia i przekonuje się, że wszechświat przyniósł niesamowite rezultaty. Na razie nie wiadomo, kiedy film pojawi się na Apple TV+.

Apple miało do tej pory dobre doświadczenia z filmami animowanymi. Świetnie przyjęty film „Wolfwalkers” był nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Film Animowany.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej