Apple TV+ zapowiada film „Black & Blues: The Colorful Ballad of Louis Armstrong”

przez Eryk

Apple TV+ zapowiedziało swój najnowszy film oryginalny: „Black & Blues: The Colorful Ballad of Louis Armstrong”.

The Colorful Ballad

Apple TV+ zapowiada film „Black & Blues

Film jest produkowany w ramach umowy Apple z Imagine Documentaries i zostanie wyreżyserowany przez Sachę Jenkinsa, Julie Anderson, Sarę Bernstein i Justina Wilkena. Brian Grazer i Ron Howard pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Dzięki wsparciu Louis Armstrong Educational Foundation, twórcy filmu „mają dostęp do gąszczu nigdy wcześniej niewidzianych materiałów archiwalnych, w tym setek godzin nagrań audio, materiałów filmowych, fotografii i osobistych pamiętników.”

„Black & Blues: The Colorful Ballad of Louis Armstrong” nie ma jeszcze daty premiery, ale dołączy do innego dokumentu z partnerstwa Apple/Imagine, „Dads”, który debiutuje przed Dniem Ojca na 19 czerwca.

W ofercie Apple TV+ znajdują się również inne cenione filmy dokumentalne, takie jak „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”, „Beastie Boys Story”, „Boys State” i „Home”.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej