Apple uaktualnia iMovie, Final Cut Pro, Motion i Compressor o nowe tła, ulepszone wyszukiwanie, powiadomienia i wiele więcej

przez Eryk

Apple udostępniło aktualizacje dla programów iMovie, Final Cut Pro, Motion i Compressor, wprowadzając kilka nowych funkcji, takich jak ulepszone wyszukiwanie mediów i powiadomienia o kodowaniu partii, a także poprawki błędów.

Apple uaktualnia iMovie, Final Cut Pro, Motion i Compressor o nowe tła, ulepszone wyszukiwanie, powiadomienia i wiele więcej
logic pro x(obraz:apple)

iMovie 10.2.4

wprowadza szesnaście nowych jednolitych i teksturowanych teł o regulowanych kolorach, możliwość importowania projektów utworzonych za pomocą aplikacji iMovie dla systemu iOS (wersja 2.3) oraz ogólne poprawki stabilności.

Final Cut Pro 10.5.3

pozwala użytkownikom tworzyć i zapisywać w przeglądarce niestandardowe układy kolumn, a także edytować je za pomocą Edytora zestawów kolumn. Aktualizacja rozszerza także wyszukiwanie w przeglądarce o kryteria obejmujące tekst klipu, markery i notatki. Użytkownicy mogą szybko wyszukiwać klipy według typu nośnika. Istnieje możliwość wyszukiwania mediów oryginalnych, proxy lub zoptymalizowanych, a także brakujących mediów.

W oprogramowaniu Motion 5.2.2

naprawiono wiele problemów z jasnością renderowania obiektów 3D na komputerach Mac M1, nieprawidłowym renderowaniem emoji w HDR, a także nieoczekiwanym kończeniem pracy podczas zamykania projektu po eksporcie, zamykania HUD, dostosowywania krycia gradientu lub przeciągania nośnika lub obiektu do USDZ.

Compressor 4.5.3

wprowadza powiadomienia o ukończonych, nieudanych i anulowanych partiach kodowania, osadzone opisy dźwiękowe podczas kodowania różnych formatów plików wideo, w tym MOV, MP4, M4V i MXF, oraz poprawki stabilności.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej