Apple udostępnia 20 najczęściej pobieranych gier i aplikacji w 2020 roku

przez Eryk

Oprócz wyborów najlepszych aplikacji i gier roku na iPhone’a, iPada i Maca, Apple udostępnił dziś wykresy z najlepszymi grami roku 2020 i najlepszymi aplikacjami roku 2020, ujawniając najpopularniejsze bezpłatne i płatne aplikacje i gry w ciągu roku.

20 najczęściej pobieranych gier i aplikacji w 2020 roku

Nagroda Apple App of the Year została przyznana Wakeout! – przyjaznej rodzinie aplikacji do ćwiczeń i ruchu, która zachęca ludzi do wykonywania prostych ćwiczeń w domu. Apple iPad App of the Year to Zoom, który zyskał na popularności dzięki liczbie osób pracujących i uczących się w domu w tym roku.

Pośród nas! była najlepszą darmową grą roku 2020, a następnie Call of Duty: Mobile, Roblox i Subway Surfers. Ink Inc. Tattoo Drawing to czwarta darmowa aplikacja, a Magic Tiles 3: Piano Game zajęła piąte miejsce. Mario Kart Tour również znalazł się na liście, zajmując 15. miejsce.

Minecraft był najlepiej płatną grą roku, za nim plasował się Plague Inc., Heads Up !, Monopoly, Bloons TD 6, Geometry Dash i NBA 2K20. Wiele z tych gier często znajduje się na szczycie list przebojów pod koniec roku, a Minecraft i Plague Inc. od dawna zajmują czołowe miejsca.

Zoom był najpopularniejszą bezpłatną aplikacją na urządzenia z systemem iOS, a następnie TikTok, Disney +, YouTube, Instagram, Facebook i Snapchat. Do najpopularniejszych płatnych aplikacji należy TouchRetouch do szybkiego usuwania bałaganu ze zdjęć, Procreate Pocket, Facetune, HotSchedules i AutoSleep Sleep Tracker.

Full Charts

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej