Apple udostępnia aktualizację oprogramowania sprzętowego dla słuchawek Beats Studio Buds

przez Eryk

Minął już tydzień odkąd Apple wypuściło aktualizację firmware’u dla swoich AirPods 3. Dziś wieczorem producent z Cupertino udostępnił aktualizację dla Beats Studio Buds. Dokładnie rzecz ujmując, Apple wypuściło firmware 10M359.

Apple wykorzystuje dzisiejszy wieczór do wypuszczenia aktualizacji firmware’u 10M359 dla słuchawek Beats Studio Buds. Ostatnia aktualizacja pochodzi z grudnia 2021 roku i miała numer wersji 9M6599. Apple nie udostępnia ulotki dołączonej do nowej aktualizacji firmware’u. Szczerze mówiąc, nie spodziewamy się nowych funkcji, ale raczej Apple będzie pracować nad poprawkami błędów.

Beats Studio Buds: Nadeszła aktualizacja firmware'u 10M359

Beats Studio Buds: Nadeszła aktualizacja firmware’u 10M359

Niestety, nie mamy dla Ciebie specjalnej recepty na to, jak uruchomić aktualizację. Firmware zainstaluje się automatycznie w najbliższych dniach. Urządzenie Beats Studio lub etui do ładowania musi być naładowane, a iPhone musi znajdować się w pobliżu. Nie możesz zainicjować aktualizacji ręcznie. Jeśli spełniłeś wymagania, aktualizacja powinna rozpocząć się automatycznie „w pewnym momencie“.

Aby sprawdzić oprogramowanie sprzętowe Beats
– Podłącz słuchawki Beats do urządzenia z systemem iOS
– Ustawienia -> Bluetooth
– Kliknij na „i” obok Beats Studio Buds.
– Odczytaj wersję firmware

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej