Apple udostępnia betę 3 systemów iOS 15.5, iPadOS 15.5, macOS 12.4, tvOS 15.5 i watchOS 8.6

przez Eryk
0 komentarzy

iOS 15.5 Beta 3 i iPadOS 15.5 Beta 3 są już dostępne. Kilka chwil temu firma Apple udostępniła nową wersję beta systemu iOS 15.5. Oznacza to, że kolejna faza rozwoju jest w toku, a zarejestrowani programiści mają kolejną okazję do zapoznania się z nadchodzącymi aktualizacjami X.5.

macOS 12.4

iOS 15.5, iPadOS 15.5, macOS 12.4, tvOS 15.5 i watchOS 8.6

Obecnie zarejestrowani deweloperzy mogą pobrać i zainstalować najnowszą wersję beta. Najłatwiej to zrobić w Ustawieniach -> Ogólne -> Aktualizacja oprogramowania. Należy pamiętać, że do tego celu potrzebny jest odpowiedni profil beta.

Choć iOS 15.4 i iPadOS 15.4 były dużymi aktualizacjami, kolejne kroki są znacznie mniejsze. Apple pracuje głównie nad poprawkami błędów, ulepszeniami wydajności oraz jedną lub dwiema poprawkami. Wprowadzono także kilka mniejszych nowych funkcji. Pojawiają się wskazówki dotyczące Apple Classical, usprawnień dla Apple Cash oraz zmiany nazwy iTunes Pass na Apple Account. Ponadto ponownie pojawia się framework SportsKit.

Obecnie nadal znajdujemy się na początku fazy beta systemów iOS 15.5 i iPadOS 15.5. Nie wiadomo jeszcze, jakie innowacje przyniesie beta 3. Na ostateczną wersję trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni. Spodziewamy się jej na początku czerwca, na konferencji WWDC 2022. W tym samym czasie Apple zaprezentuje przedpremierowo systemy iOS 16 i iPadOS 16.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.