Apple udostępnia betę 3 systemu iOS 16.2 i iPadOS 16.2, macOS 13.1, tvOS 16.2 i watchOS 9.2

przez Eryk

Kilka chwil temu Apple udostępniło betę 3 dla iOS 16.2 i iPadOS 16.2. Dzięki temu faza beta przechodzi w kolejną rundę i jesteśmy coraz bliżej ostatecznej wersji.

iOS 16.2

iOS 16.2 i iPadOS 16.2: Beta 3 już dostępna

Od teraz zarejestrowani deweloperzy mają możliwość zainstalowania nowej bety dla iOS 16.2 i iPadOS 16.2. Najłatwiej jest to zrobić bezpośrednio na iPhonie poprzez Ustawienia -> Ogólne -> Aktualizacja oprogramowania. Profil beta jest do tego absolutnie niezbędny.

Po tym, jak iOS 16.1 i iPadOS 16.1 stanowiły pierwsze większe uaktualnienie i zawierały różne innowacje, wkrótce pojawi się aktualizacja X.2. Ta aktualizacja nie tylko usunie błędy i poprawi wydajność, ale także wprowadzi nowe funkcje. Nowe funkcje, które pojawiły się w wersji Beta 1 i Beta 2, są wymienione tutaj, tutaj, tutaj i tutaj.

W wersji Beta 3 Apple wprowadza kolejne drobne poprawki na drodze do wersji finalnej. Na razie nie wiadomo, jakie zmiany przyniesie Beta 3 w szczegółach. Gdy tylko pojawią się nowe funkcje, będziemy o nich informować.

Teraz pozostaje pytanie, kiedy Apple udostępni wszystkim finalną wersję iOS 16.2 i iPadOS 16.2. Według plotek, Apple udostępni aktualizację X.2 w połowie grudnia. Jednak Apple poinformowało niedawno, że telefon alarmowy SOS przez satelitę zostanie udostępniony w listopadzie. Nie wiadomo, czy funkcja ta wymaga systemu iOS 16.2.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej