Apple udostępnia deweloperom piątą betę watchOS 9.1

przez Eryk

Apple udostępnił wczoraj deweloperom piątą betę nadchodzącej aktualizacji watchOS 9.1 do celów testowych. Nowa beta pojawiła się tydzień po udostępnieniu przez Apple czwartej bety watchOS 9.1.

watchOS 9.1

watchOS 9.1 beta 5 dostępna dla deweloperów

Aby zainstalować watchOS 9.1, programiści będą musieli pobrać profil konfiguracyjny z Apple Developer Center. Po zainstalowaniu watchOS 9.1 można go pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Apple Watch na iPhonie, wchodząc w Ogólne > Aktualizacja oprogramowania. Aby zaktualizować oprogramowanie, Apple Watch musi mieć 50 procent baterii, musi być umieszczony w ładowarce i znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Nie wiemy jeszcze, co znajdzie się w aktualizacji watchOS 9.1, ponieważ w betach nie znaleziono żadnych nowych funkcji, ale watchOS 9 przyniósł wiele zmian, w tym przeprojektowaną aplikację Kompas, nową funkcję śledzenia leków, zaktualizowane tarcze zegarków, ulepszenia w aplikacji Treningi, nowe funkcje w aplikacji EKG i wiele innych.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.