Apple udostępnia deweloperom wersję iOS 14.5 beta 1 i iPadOS 14.5 Beta 1

przez Eryk

Apple udostępniła dziś programistom zaktualizowaną wersję systemu iOS 14.5 i iPadOS 14.5 Beta 1. Nastąpilo to krotko po wydaniu wersji beta1 na początku tego tygodnia. Nowa kompilacja wydana dzisiaj jest nadal określana jako beta 1, ale zawiera nowy numer kompilacji.

iOS 14.5 beta 1 i iPadOS 14.5, Apple wydaje nową wersję

Zaktualizowana wersja iOS 14.5 beta 1 jest dostępna dla programistów poprzez aktualizację w aplikacji Ustawienia. Jak zwykle, jeśli aktualizacja nie pojawia się od razu do pobrania, sprawdzaj dalej, ponieważ czasami wprowadzenie jej do wszystkich zarejestrowanych programistów zajmuje kilka minut.

Dzisiejsza nowa wersja beta 1 dla programistów iOS 14.5 zawiera numer kompilacji 18E5140k. Dla porównania pierwsze wydanie na początku tego tygodnia miało numer kompilacji 18E5140j. Firma Apple wydała dziś również nową wersję beta systemu iOS 14.5, ale nie ma nowej wersji beta systemu watchOS 7.4 lub tvOS 14.5.

iOS 14.5 to duża aktualizacja i możliwe, że dzisiejsza zaktualizowana wersja zawiera zakulisowe ulepszenia wydajności i poprawki, których Apple nie chciał zapisywać w wersji „beta 2”. Co ciekawe, firma nadal nie udostępniła publicznych wersji beta żadnej ze swoich nowych wersji oprogramowania, w tym iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 czy tvOS 14.5.

Jeśli zauważysz jakieś zmiany w dzisiejszej zaktualizowanej wersji beta iOS 14.5, daj nam znać w komentarzach poniżej.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej