Apple udostępnia deweloperom wersję RC systemów iOS i iPadOS 14.7

przez Eryk

Apple udostępniło dzisiaj deweloperom i publicznym beta testerom wersję RC nowych aktualizacji iOS i iPadOS 14.7 w celach testowych, tydzień po udostępnieniu piątej aktualizacji iOS i iPadOS 14.7.

Apple udostępnia deweloperom wersję RC systemów iOS i iPadOS 14.7
Photo by Brett Jordan on Pexels.com

iOS i iPadOS 14.7 można pobrać za pośrednictwem Apple Developer Center lub przez Internet po zainstalowaniu odpowiedniego profilu na iPhonie lub iPadzie.

iOS 14.7 i iPadOS 14.7

Zgodnie z informacją prasową firmy Apple, w iOS 14.7 dodano obsługę nowo wprowadzonego zestawu baterii MagSafe, a także dodano współdzielone limity kredytowe dla funkcji Apple Card Family.

Apple w iOS 14.7 rozszerza funkcję Indeksu Jakości Powietrza na dodatkowe kraje, w tym Holandię, Francję, Włochy, Hiszpanię i Kanadę. W połączeniu z dołączonym oprogramowaniem HomePod 14.7 system iOS 14.7 pozwoli aplikacji Dom na ustawienie wielu timerów na głośniku HomePod lub HomePod mini. Pełna informacja o wydaniu aktualizacji znajduje się poniżej:

iOS 14.7 zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów dla Twojego iPhone’a:

  • Obsługa MagSafe Battery Pack dla iPhone’a 12, iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max
  • Apple Card Family dodaje możliwość łączenia limitów kredytowych i udostępniania jednego współwłasnego konta istniejącemu użytkownikowi Apple Card
  • W aplikacji Home dodano możliwość zarządzania timerami na głośniku HomePod
  • Informacje o jakości powietrza są teraz dostępne w aplikacji Pogoda i Mapy dla Kanady, Francji, Włoch, Holandii, Korei Południowej i Hiszpanii.
  • W bibliotece podcastów można wybrać opcję wyświetlania wszystkich lub tylko śledzonych audycji
  • Brak opcji menu udostępniania listy odtwarzania w Apple Music
  • Odtwarzanie bezstratnego dźwięku Dolby Atmos i Apple Music może zostać nieoczekiwanie zatrzymane.
  • Przywrócono komunikat serwisowy baterii, który mógł zniknąć po ponownym uruchomieniu w niektórych modelach iPhone’a 11
  • Wyświetlacze Braille’a mogą pokazywać nieprawidłowe informacje podczas tworzenia wiadomości Mail

Aktualizacja iOS 14.7 usuwa także błąd, który powodował, że WiFi iPhone’a przestawało działać, jeśli było połączone z siecią WiFi o nazwie „%p%s%s%s%n”. Łączenie się z siecią o takiej nazwie mogło poważnie wpłynąć na funkcjonalność iPhone’a, ale po zainstalowaniu iOS 14.7 nie jest to już problemem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej