Apple udostępnia iOS 14.5 i iPadOS 14.5

przez Eryk

Apple udostępnił dziś system iOS i iPadOS 14.5, stanowiący piątą dużą aktualizację systemów operacyjnych iOS i iPadOS 14, które pojawiły się we wrześniu.

Apple udostępnia iOS 14.5 i iPadOS 14.5

iOS 14.5 i iPadOS 14.5 oficjalnie dostępne

Aktualizacje iOS i iPadOS 14.5 można pobrać za darmo, a oprogramowanie jest dostępne na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach over-the-air w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania, należy przejść do Ustawienia > Ogólne > Aktualizacja oprogramowania.


iOS 14.5 to duża aktualizacja z długą listą nowych funkcji, w tym możliwością odblokowania iPhone’a za pomocą zegarka Apple Watch, obsługą 5G dla użytkowników dual-SIM, nowymi znakami emoji, opcją wyboru preferowanego serwisu muzycznego do użycia z Siri, zbieraniem danych z tłumu dla wypadków w Apple Maps, obsługą AirPlay 2 dla Fitness+ i wieloma innymi.

Aktualizacja wprowadza również wsparcie dla AirTags i Precyzyjnego Wyszukiwania w modelach iPhone 12, a także oznacza oficjalne wprowadzenie Przejrzystości śledzenia aplikacji.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej