Apple udostępnia iOS 15.3 i iPadOS 15.3 dla wszystkich użytkowników

przez Eryk

Zgodnie z oczekiwaniami, Apple udostępniło dziś wieczorem iOS 15.3 i iPadOS 15.3 dla wszystkich użytkowników. Aktualizacja była już zapowiedziana, ponieważ w zeszłym tygodniu Apple udostępniło zarejestrowanym deweloperom wersję release candidate, która jest zazwyczaj ostatnią wersją przed udostępnieniem aktualizacji wszystkim użytkownikom. Aktualizacja została poprzedzona zaledwie kilkoma betami.

Apple udostępnia iOS 15.3 i iPadOS 15.3

Apple udostępnia iOS 15.3 i iPadOS 15.3 dla wszystkich użytkowników

Jeśli nie widzisz jeszcze aktualizacji, uzbrój się na chwilę w cierpliwość. Aktualizacja jest rozprowadzana falami, tak jak Apple zwykle rozprowadza uaktualnienia. Może więc minąć chwila, zanim wszyscy użytkownicy otrzymają nową wersję. Jak zwykle, możesz sprawdzić dostępność aktualizacji w ustawieniach w sekcji Ogólne > Aktualizacja oprogramowania.

Wraz z iOS 15.3 i iPadOS 15.3 Apple wprowadza pewne ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa, a także ogólne optymalizacje wydajności i stabilności systemu iOS.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej