Apple udostępnia iOS 15.6 i iPadOS 15.6 beta 2

przez Eryk

Kilka chwil temu firma Apple umieściła drugą betę systemów iOS 15.6 i iPadOS 15.6 na własnych serwerach, aby mogli ją pobrać i zainstalować zarejestrowani deweloperzy. W tym celu konieczne jest zastosowanie odpowiedniego profilu beta. Aktualizację można zainicjować poprzez iPhone’a / iPada -> Ustawienia -> Ogólne -> Aktualizacja oprogramowania.

iOS 15.6 i iPadOS 15.6

iOS 15.6 i iPadOS 15.6

Minęło już kilka dni od momentu, gdy firma Apple otworzyła fazę beta dla systemów iOS 15.6 i iPadOS 15.6. Teraz przechodzi ona do kolejnej rundy, a zarejestrowani deweloperzy mają kolejną okazję do zaangażowania się w nadchodzącą aktualizację.

Jeśli nadal jesteś głodny nowych funkcji w systemie iOS 15 lub iPadOS 15, to musimy Cię rozczarować. Przynajmniej wersja Beta 1 nie zawiera żadnych nowych funkcji. Nie wiadomo jeszcze, w jakim stopniu beta 2 przyniesie nowe funkcje. Jeśli pojawią się jakieś rzucające się w oczy innowacje, będziemy o nich oczywiście informować.

Systemy iOS 15.6 i iPadOS 15.6 będą prawdopodobnie ostatnimi dużymi aktualizacjami systemów iOS 15 i iPadOS 15. 6 czerwca firma Apple udostępni pierwszą zapowiedź systemów iOS 16 i iPadOS 16. W tych aktualizacjach Apple ponownie wprowadzi istotne innowacje.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej