Nakręcony iPhonem 13 Pro – Apple udostępnia krótki film reżysera Park Chan-wooka

przez Eryk
0 komentarzy

Apple po raz kolejny podkreśla możliwości aparatu w iPhonie 13 w ramach tradycyjnej kampanii „Shot on iPhone”. Tym razem firma udostępniła na YouTube krótkometrażowy film „Życie to tylko sen” południowokoreańskiego reżysera Park Chan-wooka, który oczywiście został w całości nakręcony na iPhonie 13 Pro.

nakręcony iPhone'em 13 Pro

Film nakręcony iPhonem 13 Pro

W obsadzie filmu znaleźli się Yoo Hai-jin, Kim Ok-vin i Park Jeong-min, a oryginalną ścieżkę dźwiękową napisał Jang Young-gyu (można jej posłuchać na Apple Music).

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Reżyser Park Chan-wook znany jest m.in. z filmów Joint Security Area (2000), Oldboy (2003) i The Handmaiden (2016). Warto zauważyć, że Chan-wook stworzył w przeszłości niezależne filmy, które zostały nakręcone za pomocą iPhone’a, więc świetnie, że Apple zaprosiło go do promowania aparatów iPhone’a 13 Pro.

Oprócz krótkiego filmu, Apple udostępniło także 3-minutowe wideo z making-of południowokoreańskiego filmu krótkometrażowego. Jedna z kluczowych funkcji iPhone’a 13, Tryb Kinowy, była szeroko wykorzystywana podczas kręcenia filmu Życie jest tylko snem, podobnie jak ulepszenia umożliwiające nagrywanie wideo przy słabym oświetleniu.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.