Nakręcony iPhonem 13 Pro – Apple udostępnia krótki film reżysera Park Chan-wooka

przez Eryk

Apple po raz kolejny podkreśla możliwości aparatu w iPhonie 13 w ramach tradycyjnej kampanii „Shot on iPhone”. Tym razem firma udostępniła na YouTube krótkometrażowy film „Życie to tylko sen” południowokoreańskiego reżysera Park Chan-wooka, który oczywiście został w całości nakręcony na iPhonie 13 Pro.

nakręcony iPhone'em 13 Pro

Film nakręcony iPhonem 13 Pro

W obsadzie filmu znaleźli się Yoo Hai-jin, Kim Ok-vin i Park Jeong-min, a oryginalną ścieżkę dźwiękową napisał Jang Young-gyu (można jej posłuchać na Apple Music).

Reżyser Park Chan-wook znany jest m.in. z filmów Joint Security Area (2000), Oldboy (2003) i The Handmaiden (2016). Warto zauważyć, że Chan-wook stworzył w przeszłości niezależne filmy, które zostały nakręcone za pomocą iPhone’a, więc świetnie, że Apple zaprosiło go do promowania aparatów iPhone’a 13 Pro.

Oprócz krótkiego filmu, Apple udostępniło także 3-minutowe wideo z making-of południowokoreańskiego filmu krótkometrażowego. Jedna z kluczowych funkcji iPhone’a 13, Tryb Kinowy, była szeroko wykorzystywana podczas kręcenia filmu Życie jest tylko snem, podobnie jak ulepszenia umożliwiające nagrywanie wideo przy słabym oświetleniu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej