Apple udostępnia macOS 11.5 Beta 4

przez Eryk

Apple udostępniło czwartą wersję beta systemu macOS Big Sur 11.5. macOS Big Sur 11.5 pojawia się jako prawdopodobnie ostatnia wersja Big Sur przed nadejściem Monterey.

Apple udostępnia betę 4 systemu macOS Big Sur 11.5. Nowa wersja pojawia się dwa tygodnie po macOS 11.5 Beta 3. macOS Monterey Beta 2 również został wczoraj udostępniony deweloperom.

macOS 11.5 Beta 4

Według raportu z 9to5Mac, nie ma zbyt wiele nowego do zobaczenia w macOS 11.5 beta. Wśród nowych funkcji HomePoda jest nowa funkcja timera, która ma współpracować z aplikacją Home.

macOS 11.5 Beta 4

Apple najpierw wydał aktualizację beta dla zarejestrowanych deweloperów. Nowa beta pojawi się jednak później także w publicznym programie beta. Publiczny program beta jest darmowy. Po Apple uruchamia aktualizację, można go dostać jako over-the-air aktualizacji, jeśli jesteś zarejestrowanym beta testerem. Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do programu publicznej bety, możesz to zrobić w każdej chwili.

program, możesz to zrobić w każdej chwili. Aby zapisać się do programu na stronie beta.apple.com/sp/en/betaprogram, należy zarejestrować się za pomocą obsługiwanego urządzenia. W tym celu będziesz potrzebować swojego identyfikatora Apple ID.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej