Apple udostępnia macOS Big Sur 11.6.1

Apple udostępniło kolejną aktualizację dla wszystkich użytkowników systemu macOS Big Sur. Wersja 11.6.1 zawiera ważne poprawki bezpieczeństwa. Na razie nie ma zbyt wielu szczegółów dotyczących zawartości.

przez Eryk
0 komentarzy

Po wydaniu i oficjalnej premierze macOS Monterey, Apple udostępniło kolejną ważną aktualizację dla poprzednika. Jest to aktualizacja istotna z punktu widzenia bezpieczeństwa, dlatego jej natychmiastowa instalacja jest zdecydowanie zalecana dla wszystkich użytkowników. Nowa wersja to macOS Big Sur 11.6.1.

macOS Big Sur 11.6.1

macOS Big Sur 11.6.1 dostępny

Aktualizacja macOS Big Sur 11.6.1 została wydana dzisiaj i może być pobrana przez wszystkich użytkowników komputerów Mac, którzy obecnie korzystają z Big Sur. Użytkownicy, którzy nie chcą jeszcze przechodzić na nowego macOS-a, np. ze względu na kompatybilność oprogramowania, powinni szybko zainstalować aktualizację zabezpieczeń. Według Apple ma ona na celu „poprawę bezpieczeństwa systemu macOS”.

Aktualizacja ma rozmiar 2,56 GB, a więc jest znacznie mniejsza od bardziej znanej aktualizacji macOS Monterey o rozmiarze 12,13 GB. Na razie niewiele wiadomo na temat dokładnych zmian. Nie jest to jednak niczym niezwykłym w przypadku aktualizacji istotnych dla bezpieczeństwa, zwłaszcza gdy usuwane są luki, które są aktywnie wykorzystywane lub potencjalnie stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa, gdy zostaną ujawnione.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.