Apple udostępnia publiczną betę iOS 15 i iPadOS 15

przez Eryk

Apple udostępniło również dziś wieczorem nową publiczną betę iOS 15 i iPadOS 15 dla wszystkich zainteresowanych testerów. Beta 5 została już udostępniona zarejestrowanym deweloperom wczoraj wieczorem. Apple niedawno wezwał wszystkich deweloperów do testowania publicznych bet – stąd nasze pytanie: Jak nowe bety działają dla Ciebie?

publiczna beta iOS 15 i iPadOS 15

Publiczna beta iOS 15 i iPadOS 15

iOS 15 i iPadOS 15 otrzymały m.in. wsparcie dla WebM w Safari w swojej nowej becie, o czym informowaliśmy juz wcześniej. Poza tym, najnowsza beta przyniosła tylko kilka nowości.

Zmiany te zostały wprowadzone w iOS 15 i iPadOS 15 Beta 5

Ograniczają się one głównie do drobnych poprawek w różnych miejscach interfejsu. W tej wiadomości podsumowaliśmy dla Was nowe funkcje w najnowszej becie dla deweloperów, która jest przypuszczalnie identyczna z nową publiczną betą.

Ostatnio, Apple miał również wezwał wszystkich testerów do przetestowania aktualnej publicznej bety. Ostateczne wersje nadchodzących aktualizacji zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom jesienią.

Jak nowa publiczna beta sprawdza się u Ciebie? Zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami w komentarzach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej