Apple udostępnia polskie strony zapowiedzi dla iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 i macOS Monterey

przez Eryk

Gdy 7 czerwca w ramach WWDC 2021 Apple udostępniło zapowiedź iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 i macOS Monterey, producent jednocześnie udostępnił anglojęzyczną stronę zapowiedzi nowych systemów operacyjnych. Teraz – trzy tygodnie później – Apple zlokalizował odpowiednie strony internetowe i opublikował również polskojęzyczny odpowiednik.

strony zapowiedzi dla iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 i macOS Monterey
System iOS 15(Zdjęcie/Apple)

strony zapowiedzi dla iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 i macOS Monterey

To całkiem normalne, że Apple najpierw umieszcza anglojęzyczną stronę z podglądem nowych systemów operacyjnych w sieci krótko po WWDC. Stopniowo włączane są odpowiednie witryny online w różnych krajach. Od teraz dostępne są polskie strony z podglądem dla iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 i macOS Monterey.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej