Apple udostępnia tvOS 15.1.1 dla wszystkich użytkowników

Apple udostępniło wczoraj wieczorem małą aktualizację dla tvOS 15. tvOS 15.1.1 może być już pobrany i zainstalowany przez wszystkich użytkowników Apple TV. Aktualizacja prawdopodobnie przyniesie przede wszystkim kilka poprawek błędów oraz dalsze usprawnienia wydajności.

przez Eryk

Apple wydało małą aktualizację dla Apple TV wczoraj wieczorem. tvOS 15.1.1 może być teraz pobrany i zainstalowany przez wszystkich użytkowników Apple TV. tvOS 15.1 został wydany przez Apple dla ogółu społeczeństwa w zeszłym tygodniu. Najnowsza aktualizacja przyniosła między innymi wsparcie dla Facetime SharePlay, a także poprawioną kompatybilność dla HomePod i HomePod Mini.

tvOS 15.1.1

tvOS 15.1.1 dla wszystkich użytkowników

Aktualizację do tvOS 15.1.1 mogą pobrać użytkownicy Apple TV czwartej, piątej i szóstej generacji. Aktualizację można uruchomić w ustawieniach w sekcji System.

Apple jest prawdopodobne, aby głównie zawierać kilka więcej ulepszeń i poprawek błędów z tvOS 15.1.1, bez komentarzy na temat nowych funkcji lub innych zmian zostały odnotowane. Kolejna aktualizacja do tvOS 15.2 obecnie jest już w wersji beta i powinna trafić do wszystkich użytkowników w ciągu kilku miesięcy.


Czy zauważyliście coś nowego w tvOS 15.1.1? Daj nam znać w komentarzach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej