Apple udostępnia tvOS 15.1.1 dla wszystkich użytkowników

Apple udostępniło wczoraj wieczorem małą aktualizację dla tvOS 15. tvOS 15.1.1 może być już pobrany i zainstalowany przez wszystkich użytkowników Apple TV. Aktualizacja prawdopodobnie przyniesie przede wszystkim kilka poprawek błędów oraz dalsze usprawnienia wydajności.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple wydało małą aktualizację dla Apple TV wczoraj wieczorem. tvOS 15.1.1 może być teraz pobrany i zainstalowany przez wszystkich użytkowników Apple TV. tvOS 15.1 został wydany przez Apple dla ogółu społeczeństwa w zeszłym tygodniu. Najnowsza aktualizacja przyniosła między innymi wsparcie dla Facetime SharePlay, a także poprawioną kompatybilność dla HomePod i HomePod Mini.

tvOS 15.1.1

tvOS 15.1.1 dla wszystkich użytkowników

Aktualizację do tvOS 15.1.1 mogą pobrać użytkownicy Apple TV czwartej, piątej i szóstej generacji. Aktualizację można uruchomić w ustawieniach w sekcji System.

Apple jest prawdopodobne, aby głównie zawierać kilka więcej ulepszeń i poprawek błędów z tvOS 15.1.1, bez komentarzy na temat nowych funkcji lub innych zmian zostały odnotowane. Kolejna aktualizacja do tvOS 15.2 obecnie jest już w wersji beta i powinna trafić do wszystkich użytkowników w ciągu kilku miesięcy.


Czy zauważyliście coś nowego w tvOS 15.1.1? Daj nam znać w komentarzach.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.