Apple udostępnia zwiastun „Cherry” [TV +]

przez Eryk

Będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość jeszcze przez kilka tygodni, aż „Cherry” z Tomem Hollandem w roli głównej ukaże się 12 marca 2021 roku. Wcześniej film będzie miał premierę w wybranych kinach 26 lutego. Do tego czasu musimy zadowolić się pierwszymi oficjalnymi zdjęciami i oficjalnym zwiastunem. Dokładnie to opublikował Apple.

Dostępny jest oficjalny zwiastun „Cherry” z Tomem Hollandem

„Cherry” opowiada historię pozbawionego praw wyborczych młodego mężczyzny z Ohio, który spotyka miłość swojego życia tylko po to, by zaryzykować utratę jej w wyniku serii złych wyborów i trudnych okoliczności.

Zainspirowany bestsellerową powieścią o tym samym tytule, „Cherry” przedstawia Toma Hollanda w tytułowej roli beztroskiej postaci, która porzuciła studia, aby służyć w Iraku jako sanitariusz wojskowy i jest mocno zakotwiczona tylko przez swoją jedyną prawdziwą miłość, Emily (Ciara Bravo) .

Kiedy Cherry wraca do domu jako bohater wojenny, walczy z demonami niezdiagnozowanej choroby PTSD i spirali uzależnienia od narkotyków, i otacza się zastępami zdeprawowanych outsiderów. Cherry żyje ponad stan posiadania i zwraca się do napadu na bank, aby sfinansować swoje uzależnienie. Po drodze niszczy swój związek z Emily.

Wyhodowany do wyświetlania w odważny i ziarnisty sposób przez wizjonerskich reżyserów Anthony’ego i Joe Russo, „Cherry” to mrocznie humorystyczna, niezachwiana opowieść o dojrzewaniu człowieka poszukującego sensu i powiązań międzyludzkich.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej