Apple udostępnił szóstą betę watchOS 7.4

przez Eryk
0 komentarzy

szóstą betę watchOS

Apple udostępnił szóstą betę nadchodzącej aktualizacji watchOS 7.4 do deweloperów do celów testowych, z nowym beta przychodzi jeden tydzień wydania piątej bety i ponad dwa miesiące po uruchomieniu watchOS 7.3 z funkcją „Time to Walk”, rozszerzona dostępność EKG i nową tarczę zegarka Unity.

szóstą betę watchOS 7.4

Apple udostępnia deweloperom szóstą betę watchOS 7.4

Aby zainstalować watchOS 7.4 beta, deweloperzy muszą pobrać odpowiedni profil konfiguracyjny z Apple Developer Center. Gdy profil jest już na miejscu, watchOS 7.4 beta można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Apple Watch na iPhonie, przechodząc do Ogólne > Aktualizacja oprogramowania.

Apple Watch musi mieć 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi być w zasięgu iPhone’a.

Wraz z iOS 14.5, watchOS 7.4 wprowadza nową funkcję „Unlock with Apple Watch„, która pozwala iPhone’owi z Face ID używać odblokowanego i uwierzytelnionego zegarka Apple Watch jako drugiego środka uwierzytelniającego, gdy użytkownik nosi maskę, łagodząc potrzebę wprowadzenia kodu dostępu w celu odblokowania iPhone’a.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej