Apple uruchamia Samoobsługowa Naprawę w Polsce

przez Eryk

Apple zapowiedział właśnie uruchomienie w Europie samoobsługowych napraw. Użytkownicy w Niemczech, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Polsce, Szwecji i Hiszpanii mogą już kupić oryginalne części i narzędzia Apple do wykonywania najczęstszych napraw iPhone’a 12, iPhone’a 13 i notebooków Mac z procesorami Apple.

Apple Samoobsługowa Naprawa

Apple Samoobsługowa Naprawa rusza w Polsce

Pamiętacie? W kwietniu tego roku Apple uruchomiło w USA program „Samodzielnej naprawy” iPhone’a. W sierpniu firma rozszerzyła program na MacBooki z układami Apple. Jednocześnie Apple zapowiedziało, że w ciągu tego roku rozszerzy zakres samoobsługowych napraw na inne kraje. Producent spełnił tę obietnicę.

Apple poinformował właśnie, że usługa Samoobsługowa Naprawa jest już dostępna w ośmiu krajach europejskich, a instrukcje napraw oraz oryginalne części i narzędzia Apple są dostępne za pośrednictwem Apple Self Service Repair Store.

Program Samoobsługowa Naprawa zapewnia dostęp do ponad 200 części i narzędzi oraz instrukcji napraw. Jeśli znasz się na technice i masz doświadczenie w naprawianiu urządzeń elektronicznych, możesz teraz samodzielnie dokonywać napraw, korzystając z tych samych instrukcji, części i narzędzi, które są dostępne w salonach Apple i Autoryzowanych Serwisach Apple.

Apple oferuje zestawy do wypożyczania narzędzi za 299,00 zł, więc użytkownicy, którzy nie chcą kupować narzędzi do pojedynczej naprawy, będą mieli dostęp do tych profesjonalnych narzędzi. Wysyłka zestawów narzędziowych, które można wypożyczyć na tydzień, jest bezpłatna.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej