Apple usunie ładowarki z całej gamy iPhonów

przez Eryk

Od miesięcy krążyły pogłoski, że modele iPhone’a 12 nie będą dostarczane z ładowarką w pudełku, a Mark Gurman z Bloomberga twierdzi teraz, że to obejmie całą gamę iPhone’ów Apple, w tym iPhone SE.
W zeszłym miesiącu Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE zostały wprowadzone na rynek bez ładowarek w pudełku, więc iPhone’y pójdą w ich ślady. Wersje Apple Watch Series 6 z wyższej półki i Hermès są teraz również dostarczane bez ładowarek. iPady nadal są dostarczane w zestawie z zasilaczem w pudełku.

Apple ma być gospodarzem wydarzenia później, dzisiaj, podczas którego powszechnie oczekuje się, że zaprezentuje cztery nowe modele iPhone’a, w tym 5,4-calowy iPhone 12 mini, 6,1-calowy iPhone 12, 6,1-calowy iPhone 12 Pro i 6,7-calowy iPhone 12. Pro Max. Oczekuje się, że wszystkie cztery urządzenia będą obsługiwać 5G, wyświetlacze OLED i nowy płaski wygląd, taki jak iPad Pro.

Dziś rano Evan Blass udostępnił oficjalne zdjęcia całej gamy iPhone’ów 12, wraz ze zdjęciami tak zwanego HomePod mini, który ma również zostać zaprezentowany na dzisiejszym wydarzeniu Apple.

Aktualizacja 18:49

W kolejnym tweecie Gurman mówi, że słuchawki EarPods zostaną również usunięte ze wszystkich modeli iPhone’a w ofercie Apple, a kabel USB-A do Lightning stanie się kablem USB-C na Lightning. W rezultacie pudełka do obecnych telefonów, takich jak iPhone SE, które będą nadal sprzedawane razem z telefonami iPhone 12, znacznie się zmniejszą.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej