Apple Watch 6 Black Unity Edition

przez Eryk

Apple świętuje „Miesiąc Czarnej Historii” i w tym kontekście zapowiedział wydanie Apple Watch 6 Black Unity Edition. Apple Watch Series 6 Black Unity i opaska sportowa Black Unity będą dostępne od 1 lutego – także w Apple Online Store.

Apple właśnie ogłosił Black History Month. Producent z Cupertino oferuje swoim klientom różnorodne nowe i zaktualizowane kolekcje oraz ekskluzywne treści, które koncentrują się w szczególności na czarnych artystach, programistach i firmach. Od wyselekcjonowanych funkcji w App Store, Apple Music, w aplikacji Apple TV, w książkach Apple i podcastach Apple po nowe przewodniki turystyczne w Apple Maps, Apple Watch Black Unity Collection, Today at Apple Sessions i wiele więcej.

zdjecie: apple

Apple Watch 6 Black Unity Edition

Kolekcja Black Unity oddaje hołd bogatej tradycji i kunsztowi pikowania w Czarnej Wspólnocie i celebruje kolory flagi panafrykańskiej: czerwony dla krwi, która jednoczy mieszkańców afrykańskiej diaspory i przelana za ich wyzwolenie, czarny dla Ludzi, których istnienie potwierdza flaga i zielone dla życia bogactwo naturalne Afryki, ojczyzny. Opaska sportowa Black Unity wykonana jest z pojedynczych kawałków kolorowej gumy syntetycznej, które są składane ręcznie i wciskane w całość. Tarcza zegarka Unity tworzy stale zmieniający się wzór, który zmienia się dynamicznie wraz z ruchem zegarka Apple Watch.

Apple Watch Series 6 Black Unity i Black Unity Sport Band będą dostępne od 1 lutego, a tarcza zegarka Unity będzie dostępna jako część systemu watchOS 7.3, który pojawia się dzisiaj.

Ponadto użytkownicy Apple Watch mogą wziąć udział w nowym Unity Activity Challenge i zdobyć tę specjalną nagrodę, zamykając swój pierścień ruchu na siedem dni z rzędu w lutym.

Apple Watch Series 6 Black Unity (GPS) kosztuje od 1899 zł, a Apple Watch Series 6 Black Unity (GPS + Cellular) od 2 349,00 zł. Bransoletka sportowa Black Unity kosztuje 199,00 zł. Kolekcja Black Unity będzie dostępna online oraz w sklepach Apple w Stanach Zjednoczonych oraz w ponad 38 krajach i regionach od poniedziałku 1 lutego.

Limitowana edycja Apple Watch Series 6 Black Unity będzie dostępna tylko w lutym, a sportowa Opaska Black Unity przez cały rok. Tarcza zegarka Unity będzie dostępna później tego dnia jako część systemu watchOS 7.3 i wymaga iPhone’a 6s lub nowszego z systemem iOS 14.4. Kolekcje i zawartość Black History Month we wszystkich usługach Apple będą dostępne od 1 lutego.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej