Apple Watch 7 będzie wyposażony w mniejszy chip S7

przez Eryk

Podczas gdy ostatnio dowiedzieliśmy się, że Apple Watch 7 będzie prawdopodobnie poważne przeprojektowane, dziś są pewne wskazówki dotyczące mniejszego „S7″ układu, który pozwoliłby zyskac więcej miejsca na większą baterię lub inne elementy.

Apple Watch 7
Apple Watch Series 7

Apple Watch 7 będzie wyposażony w mniejszy chip S7

Na przykład, Bloomberg’s Mark Gurman i Debby Wu niedawno poinformował, że Apple testuje węższe ramki wyświetlacza i nową technikę laminacji, która przyniesie Series 7 wyświetlacz bliżej do przedniej pokrywy. Następny Apple Watch może również zawierać cieńszą konstrukcję i nową zieloną opcję kolorystyczną, zgodnie z leaker Jon Prosser.

DigiTimes dowiedział się, że tajwański dostawca Apple, ASE Technology opracował dwustronny system modułów w pakiecie (SiP), które będą prawdopodobnie wykorzystywane w Apple Watch 7. Są to układy półprzewodnikowe, które łączą różne układy scalone w „pakiet”, tworząc kompletny system elektroniczny. Oszczędność miejsca może utorować drogę mniejszemu układowi „S7”. Zapewniłoby to więcej miejsca na większą baterię, inne komponenty lub spekulowaną bardziej płaską konstrukcję.

Zaawansowane funkcje zdrowotne, takie jak śledzenie temperatury ciała i monitorowanie glukozy we krwi, były również wcześniej podejrzewane dla Apple Watch 7, ale według obecnych plotek, będą one stosowane tylko w jednym z modeli.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej