Apple Watch 7: Nowa szybka ładowarka wykonana z aluminium zamiast z plastiku

Godziny do oficjalnej premiery Apple Watch 7 są policzone. Będzie on dostarczany do pierwszych zamawiających od jutra i w tym samym czasie wyląduje lokalnie w Apple Stores. Wczoraj, w środę, spadło embargo prasowe, dzięki czemu mamy już pierwsze recenzje i filmy. Teraz okazuje się, że Apple wprowadziło kolejne zmiany w dołączonej do zestawu ładowarce.

przez Eryk
0 komentarzy

Od momentu zapowiedzi Apple Watch 7 w zeszłym miesiącu wiadomo, że Apple dołączy do niego magnetyczną szybką ładowarkę na kabel USB-C, która pozwoli na znacznie szybsze ładowanie nowego Apple Watch 7.

Apple Watch 7: Nowa szybka ładowarka wykonana z aluminium zamiast z plastiku
Przewód USB-C do szybkiego ładowania Apple Watch podłączany magnetycznie (zdjęcie: apple)

Apple Watch 7: Nowa szybka ładowarka wykonana z aluminium zamiast z plastiku

Jak odkryło kilka recenzji na YouTube, nowy krążek ładujący Apple Watch Series 7 jest wykonany z aluminium, a nie z plastiku. Z jednej strony, krok ten jest prawdopodobnie ze względu na nową funkcję szybkiego ładowania, ale są też powody środowiskowe.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Apple Watch Series 7 wytrzymuje 18 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii przez cały dzień. Nowa architektura ładowania z magnetycznym kablem USB-C do szybkiego ładowania sprawia, że ładowanie jest o 33 procent szybsze w porównaniu z Apple Watch Series 6. Szybkie ładowanie wymaga zasilacza USB-C o mocy 20 W (lub większej).

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.