Apple Watch 7: Nowa szybka ładowarka wykonana z aluminium zamiast z plastiku

Godziny do oficjalnej premiery Apple Watch 7 są policzone. Będzie on dostarczany do pierwszych zamawiających od jutra i w tym samym czasie wyląduje lokalnie w Apple Stores. Wczoraj, w środę, spadło embargo prasowe, dzięki czemu mamy już pierwsze recenzje i filmy. Teraz okazuje się, że Apple wprowadziło kolejne zmiany w dołączonej do zestawu ładowarce.

przez Eryk

Od momentu zapowiedzi Apple Watch 7 w zeszłym miesiącu wiadomo, że Apple dołączy do niego magnetyczną szybką ładowarkę na kabel USB-C, która pozwoli na znacznie szybsze ładowanie nowego Apple Watch 7.

Apple Watch 7: Nowa szybka ładowarka wykonana z aluminium zamiast z plastiku
Przewód USB-C do szybkiego ładowania Apple Watch podłączany magnetycznie (zdjęcie: apple)

Apple Watch 7: Nowa szybka ładowarka wykonana z aluminium zamiast z plastiku

Jak odkryło kilka recenzji na YouTube, nowy krążek ładujący Apple Watch Series 7 jest wykonany z aluminium, a nie z plastiku. Z jednej strony, krok ten jest prawdopodobnie ze względu na nową funkcję szybkiego ładowania, ale są też powody środowiskowe.

Apple Watch Series 7 wytrzymuje 18 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii przez cały dzień. Nowa architektura ładowania z magnetycznym kablem USB-C do szybkiego ładowania sprawia, że ładowanie jest o 33 procent szybsze w porównaniu z Apple Watch Series 6. Szybkie ładowanie wymaga zasilacza USB-C o mocy 20 W (lub większej).

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej