Apple Watch 7: nowe rendery dają realistyczny podgląd

przez Eryk

Dni do prezentacji Apple Watch 7 są policzone. Według naszych szacunków, Apple ogłosi nowe modele w przyszłym miesiącu wraz z linią iPhone 13. Teraz pojawiły się nowe rendery, które dają realistyczny podgląd na to, czego możemy się spodziewać po Apple Watch 7.

W ostatnich dniach pojawiło się coraz więcej plotek na temat Apple Watch 7 i powoli, ale nieubłaganie mamy wrażenie, że wiemy, dokąd zmierza ta podróż. Apple nie tylko da swojemu smartwatchowi upgrade pod kątem wydajności, ale także zmieni jego wygląd.

Apple Watch 7
Apple Watch 7

Nowy Zegarek Apple Watch 7

Miesiące temu leaker Jon Prosser już pokazał, jakiego designu spodziewa się w Apple Watch 7. Niedawno pojawiły się chińskie klony, które również podpowiadają, w jakim kierunku będzie podążać. Teraz pojawiły się kolejne rendery. Podczas gdy repliki z Chin wyglądały dość topornie, nowe rendery wyglądają znacznie bardziej realistycznie.

Phone Arena pisze

Bardziej płaskie boki Apple Watch sprawia, że wygląda on bardziej spójnie z innymi urządzeniami w ofercie Apple i ramka wokół wyświetlacza wydaje się cieńsza. Efekt ten może być wzmocniony przez nieco większy wyświetlacz, który podobno ma się pojawić w Apple Watch Series 7.

Apple Watch Series 7 może pojawić się w dwóch nowych rozmiarach obudowy – 41 mm i 45 mm. Zastąpią one obecne opcje 40 mm i 44 mm, do których przyzwyczailiśmy się od Apple Watch Series 4. Ten 1mm różnica wielkości nie może być wielka sprawa (i przyznaję, to nie jest), ale to uwiarygodnia inną plotkę słyszeliśmy o Apple Watch Series 7 – włączenie większego wyświetlacza.

Tymczasem liczni leaksterzy mówią już o nowym designie i nowych rozmiarach wyświetlacza. Myślimy między innymi o Marku Gurmanie z Bloomberga. W zeszłym tygodniu pojawiły się już opaski 41mm i 45mm. Wewnątrz obudowy, Apple skupi się na nowym procesorze, chipie 5G, ulepszonym chipie ultra-wideband i jednym lub dwóch innych drobnych usprawnieniach. Nie oczekujemy nowych czujników zdrowia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej