Apple Watch 7 zostanie zapowiedziany wraz z iPhone 13 – dostępność na razie ograniczona

przez Eryk
0 komentarzy

Pomimo ze Apple Watch Series 7 ma problemy z produkcją, Apple nadal planuje ogłosić nowy zegarek wraz z iPhone 13 w swoim typowym evencie we wrześniu, ale urządzenie będzie na poczatku dostępne w ograniczonych ilościach, jak twierdzi dziennikarz Bloomberg Mark Gurman.

Apple Watch 7 zostanie zapowiedziany wraz z iPhone 13

Apple Watch 7 zostanie zapowiedziany wraz z iPhone 13

W najnowszej edycji swojego biuletynu Power On, Gurman zarysowuje trzy potencjalne rezultaty produkcji Apple: Firma opóźnia swoją zapowiedź Apple Watch aż problemy produkcyjne zostaną rozwiązane lub ogłosi i udostępnia Series 7 w ograniczonych ilościach albo ogłasza zegarek, który będzie dostępny w późniejszym terminie.

Według Gurman, Apple ogłosi Apple Watch Series 7 wraz z iPhone w tym miesiącu, ale niektóre modele będą dostarczane później niż zwykle lub w ograniczonych ilościach.

via macrumors

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej