Apple Watch 8: renderingi pokazują nowy wygląd

przez Eryk

Pamiętacie? W okresie poprzedzającym wydarzenie „California Streaming” i zeszłoroczną zapowiedź zegarka Apple Watch 7 pojawiły się plotki, że Apple nie tylko wprowadzi innowacje techniczne, ale także dostosuje jego wygląd. Plotkarze i osoby mające dostęp do informacji o produktach Apple zakładali, że producent skoncentruje się w Serii 7 na płaskich krawędziach (flat-edge design).

Apple Watch 8
Apple Watch 8

Apple Watch 8: renderingi pokazują nowy wygląd

Jak od dawna wiadomo, plotki te nie były prawdziwe – przynajmniej jeśli chodzi o Apple Watch 7. Zamiast tego, Apple zdecydowało się na nieco zmienioną konstrukcję z węższymi krawędziami wyświetlacza i bardziej zaokrąglonym szkłem na krawędziach. Teraz w grę wchodzi nowa płaska konstrukcja zegarka Apple Watch 8. W każdym razie, renderingi sprawiają, że chce się zobaczyć więcej.

To między innymi leakster Jon Prosser mówił w zeszłym roku o tym, że Apple zdecyduje się na bardziej wyrazisty design zegarka Apple Watch 7. Po zaprezentowaniu serii 7 jesienią 2021 roku mówi się, że problemy produkcyjne spowodowały, że Apple powróciło do „poprzedniego” wzornictwa.

Leaker ShrimpApplePro dowiedział się z anonimowego źródła, że Apple użyje płaskiego szkła do Apple Watch. Ma to być część zegarka Apple Watch 8. Jon Prosser, który został zapytany o tweeta, również wypowiedział się na ten temat.

W swoim filmie leakster zdradza, że już latem ubiegłego roku zwrócił uwagę na to, że nowy design może pojawić się dopiero w Apple Watch 8. Tym razem uważa on, że przewidywania ShrimpApplePro są słuszne i stanowczo zakłada, że Apple postawi na „świeży” design w Apple Watch 8. Prosser twierdzi, że widział już Serię 8. Nie można jednak stwierdzić, czy jest to „zwykły” Apple Watch 8, czy też wersja dla sportowców. Aby zilustrować najnowsze odkrycia, Prosser we współpracy z Ianem Zelbo stworzył nowe renderingi zegarka Apple Watch 8.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej