Apple Watch 8 w wersji 50 mm ?

przez Eryk

Apple może zaprezentować nadchodzący Apple Watch w kolejnym rozmiarze. Obecnie zegarek jest dostępny w dwóch rozmiarach, 41 mm i 45 mm, po tym jak Apple podniosło przekątną wraz z Apple Watch Series 7.

Apple Watch 8

Apple Watch 8 w wersji 50 mm ?

Następnie nadchodząca wersja będzie podobno dostępna w trzech rozmiarach: Do dwóch niezmienionych wersji dołączy wariant o przekątnej 50 mm lub 1,99 cala, uważa znany analityk wyświetlaczy Ross Young.

Te spekulacje nie są nowe. Już w zeszłym roku spekulowano o nowym, jeszcze większym rozmiarze. Czy ta prognoza spełni się w 2023 roku, jest wątpliwe. Nie da się jednak ukryć, że Apple wykorzysta ten format w przypuszczalnym Apple Watch Explorer. Apple podobno od jakiegoś czasu pracuje nad wariantem dla osób uprawiających sporty ekstremalne.

Kolejną nowością będzie zapewne czujnik temperatury ciała w nowym Apple Watch.
Według wcześniejszych szacunków nowy Apple Watch 8 będzie produkowany w większych ilościach przez chińskiego producenta Luxshare, który niedawno otrzymał również kontrakty na produkcję obecnych modeli iPhone’ów.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej