Apple Watch Challenge „Wezwanie do jedności” rozpoczęło się

przez Eryk
0 komentarzy

W zeszłym miesiącu krótko rzuciliśmy okiem na nadchodzące wyzwanie Unity dla właścicieli Apple Watch. Początkowo nie było do końca jasne, czy wyzwanie będzie miało miejsce tylko w USA i Kanadzie, czy też w Europie.

Rozpoczęło się wyzwanie Apple Watch Unity Challenge

Po ukończeniu wyzwania noworocznego, w lutym w centrum uwagi znajdzie się wyzwanie jedności. Firma Apple niedawno ogłosiła, że ​​firma świętuje Miesiąc Czarnej Historii różnymi kampaniami. Obejmuje to nowy Apple Watch Series 6 Black Unity Edition i czarną sportową bransoletkę Unity.

zdjecie: apple

Aby temu towarzyszyć – a od czasu wydania watchOS 7.3 – na użytkowników czeka również nowa tarcza zegarka Unity. W międzyczasie rozpoczęło się również wyzwanie Apple Watch Unity.

Użytkownicy Apple Watch, którzy sprostają wyzwaniu, otrzymają nagrodę i specjalne sticker, których można używać w iMessage i FaceTime.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej