Apple Watch 'Extreme Sports’ z większym wyświetlaczem, metalową obudową i dłuższym czasem pracy na baterii dostępny jeszcze w tym roku

przez Eryk

Apple pracuje nad „ekstremalnie sportową” wersją zegarka Apple Watch, który będzie miał większy wyświetlacz i metalową obudowę, która lepiej zniesie eksploatację, jak donosi serwis Bloomberg.

Apple Watch 'Extreme Sports'

Apple Watch 'Extreme Sports’ z większym wyświetlaczem, metalową obudową i dłuższym czasem pracy na baterii dostępny jeszcze w tym roku

Skierowany do sportowców, wędrowników i innych, którzy doświadczają bardziej ekstremalnych warunków podczas noszenia Apple Watch, będzie największym Apple Watch do tej pory. Wyświetlacz będzie mierzyć prawie dwa cale po przekątnej, co stanowi większą niż 1,9-calowa przekątna ekranu obecnego Apple Watch Series 7 i planowanego Apple Watch Series 8.

Będzie miał około 7 procent więcej powierzchni ekranu niż 45mm Apple Watch Series 7 i rozdzielczość wyświetlacza 410 x 502 pikseli. Gurman spekuluje, że Apple może wykorzystać dodatkowy obszar wyświetlacza, aby zapewnić więcej wskaźników fitness na tarczy Apple Watch w tym samym czasie.

Nie ma słowa na temat tego, jak Apple nazwie ten nowy zegarek, ale będzie on zawierał ulepszoną odporność na uderzenia i ochronę w postaci metalowego materiału, który jest mocniejszy niż aluminium. Będzie zawierać bardziej odporny na wstrząsy ekran, a także będzie mieć większą baterię, aby uwzględnić dłuższe czasy treningów.

Skupiona na sporcie wersja Apple Watch będzie sprzedawana obok standardowego Apple Watch Series 8 planowanego na późniejszy okres tego roku oraz Apple Watch SE, który również ma doczekać się odświeżenia w 2022 roku. Poza większym korpusem i bardziej wytrzymałą obudową, Apple Watch sport edition będzie funkcjonował tak samo jak inne Apple Watch.

Plotki sugerują, że Apple Watch Series 8 będzie wyposażony w chip S8, który jest podobny do S7 i S6 przed tym, wraz z zaktualizowanym trybem niskiego zużycia energii i nowymi funkcjami zdrowotnymi, które pozwoliłyby mu monitorować temperaturę.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej