Apple Watch, nowa tarcza „Unity” na watchOS 7.3

przez Eryk

Firma Apple udostępniła dziś programistom system watchOS 7.3 RC, który umożliwia powiadamianie o EKG i nieregularnym rytmie serca w większej liczbie krajów, treningi marszu z przewodnikiem dla subskrybentów Apple Fitness +, a także nową tarczę zegarka o nazwie „Unity”. Ponieważ system watchOS 7.3 nie jest jeszcze dostępny publicznie, mozesz po raz pierwszy spojrzeć na tę nową tarczę zegarka stworzoną przez Apple.

zdjecie: 9to5mac

Apple Watch, nowa tarcza „Unity” na watchOS 7.3

W systemie watchOS 7.3 dodano nową tarczę zegarka inspirowaną kolorami flagi panafrykańskiej. Apple twierdzi, że nowa tarcza zegarka „Unity” ma kształty, które zmienia się podczas ruchu.

Możesz dostosować tarczę zegarka za pomocą trzech różnych schematów kolorów: czarny / szary, czerwony / czarny / zielony i czerwony / czarny / żółty. Oto kolory flagi panafrykańskiej, a każdy z nich ma swoje własne znaczenie, jak opisuje Apple.

Oprócz opcji kolorów tarcza zegarka „Unity” umożliwia użytkownikom dodanie komplikacji związanej z datą u góry (chociaż aplikacja Watch mówi, że jest to środkowa komplikacja), a inna komplikacja u dołu. Jednak najbardziej interesujące w tej nowej tarczy zegarka jest fakt, że zmienia się ona w zależności od Twojego ruchu.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej