Apple Watch nowe tarcze Pride Dials „Pride Threads” i opaski „Pride Edition”

przez Eryk

Dla posiadaczy zegarka Apple Watch firma Apple udostępniła nowe tarcze zegarka (jasne / ciemne). Noszą one nazwę „Pride Threads”. Powinieneś być w stanie znaleźć je w aplikacji Apple Watch, być może otrzymałeś już powiadomienie o ich dostępności. Nowością są również pasujące opaski na rękę.

Apple Watch nowe tarcze Pride Dials

Apple Watch nowe tarcze Pride Dials

Z okazji czerwcowego Miesiąca Dumy Apple wypuszcza dwie nowe opaski „Pride Edition”, które mają wspierać globalną społeczność LGBTQ+ i ruch na rzecz równouprawnienia. Tegoroczna „Pride Edition Sport Loop” charakteryzuje się gradientem kolorów z napisem „Pride” wplecionym bezpośrednio w opaskę.

Ceny i dostępność

  • Opaski Pride Edition Sport Loop i Pride Edition Nike Sport Loop są dostępne w cenie 199,00 zł.
  • Nowe opaski Pride Edition można zamawiać od dziś na stronie apple.com i w aplikacji Apple Store, a w salonach Apple Store będą dostępne od 26 maja.
  • Model Nike Sport Loop Pride Edition będzie wkrótce dostępny na stronie nike.com

Nowa tarcza Pride będzie dostępna od dziś i wymaga zegarka Apple Watch Series 4 lub nowszego z systemem watchOS 8.6 oraz telefonu iPhone 6s lub nowszego z systemem iOS 15.5.
Zarówno Pride Edition Sport Solo Loop, jak i Pride Edition Nike Sport Loop są kompatybilne z każdym zegarkiem Apple Watch.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej