Apple Watch nowe wyzwanie Walentynkowe

przez Eryk

Noworoczne wyzwanie zakończyło sie w styczniu, wyzwanie Apple Watch Unity będzie trwać przez cały luty, a równolegle kolejne wyzwanie Apple Watch odbędzie się w Walentynki, czyli 14.02.2021.

Apple Watch nowe wyzwanie Walentynkowe

Użytkownicy Apple Watch wkrótce będą mogli wygrać kolejne wirtualne trofeum. Coroczne wyzwanie Apple Heart Month odbywa się w Walentynki.

W lutym w USA chodzi o serce. Tak zwany „Heart Month” rozpoczął się od 1964 roku i ma na celu uwrażliwić ludzi i przypomnieć im o zdrowiu serca. W tym roku wraca też Apple i wyzwaniem zwraca uwagę na zdrowie serca.

W zeszłym roku wyzwanie Apple Watch trwało przez tydzień podczas Heart Month, w tym roku jest to wyzwanie jednodniowe (wyzwanie Miesiąca Jedności działa równolegle).

Zachęcamy właścicieli Apple Watch do ukończenia treningu trwającego co najmniej 60 minut w Walentynki. Użytkownicy, którzy opanowali wyzwanie, otrzymają nagrodę i specjalne sticker, których można używać w iMessage i FaceTime.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej