Apple Watch Pro z wyświetlaczem 47 mm

przez Eryk

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od trzeciego w tym roku keynote’u Apple. 7 września Apple zaprasza na imprezę „Far Out” w Cupertino. Jakżeby inaczej – nawet w okresie poprzedzającym konferencję prasową coraz częściej pojawiają się plotki o nadchodzących innowacjach.

Od pewnego czasu mówi się między innymi o solidniejszym zegarku Apple Watch, który mógłby ujrzeć światło dzienne jako Apple Watch Pro. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat tego zegarka.

Apple Watch Pro z wyświetlaczem 47 mm

Apple Watch Pro jako „Jeszcze jedna rzecz…”?

Apple wkrótce ogłosi nowe produkty. Możemy się spodziewać, że już w najbliższą środę zobaczymy nowe modele iPhone’ów i zegarków Apple Watch. Oprócz Apple Watch 8 i nowej generacji Apple Watch SE, z których każda będzie bezpośrednim następcą poprzednich modeli, ma powstać nowy, solidny Apple Watch, przeznaczony przede wszystkim dla sportowców ekstremalnych. Może on zostać wprowadzony na rynek jako Apple Watch Pro.

Nasi japońscy koledzy z Macotakara powołują się na „wiarygodne” źródła w łańcuchu dostaw Apple i donoszą, że Apple Watch Pro powstaje zgodnie z planem. Jeśli wierzyć ocenom, Apple Watch Pro ma zmienioną konstrukcję z płaskimi krawędziami. Obecny Apple Watch 7 ma zaokrąglone krawędzie i mówi się, że Series 8 również będzie miał zaokrąglone krawędzie.

Mówi się też, że Apple Watch Pro będzie dostępny jako model 47 mm z wyświetlaczem o przekątnej 1,99 cala. Najwyraźniej planowany jest tylko jeden rozmiar modelu. W porównaniu ze swoim „zwykłym” odpowiednikiem, Apple Watch Pro ma podobno dłużej działać na baterii, być bardziej wytrzymały i mieć więcej czujników.

W przeszłości Apple kilkakrotnie wykorzystywało Apple Keynote do ogłaszania specjalnych produktów pod hasłem „Jeszcze jedna rzecz…”. Apple Watch Pro może być taką „Jeszcze jedną rzeczą…”.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.