Apple Watch problem ładowania naprawiony w watchOS 8.4 RC

watchos 8.4 naprawia problem ladowania Apple Watch

przez Eryk

watchOS 8.4 RC, który został wysłany do deweloperów i beta testerów, rozwiązuje trwający błąd, który może spowodować, że niektóre ładowarki Apple Watch nie działają poprawnie z Apple Watch.

Apple Watch problem ładowania

Apple Watch problem ładowania naprawiony

Jeszcze w grudniu informowaliśmy o rosnącej liczbie problemów z ładowaniem, z którymi borykali się posiadacze Apple Watch Series 7. Od watchOS 8.3, było wiele skarg na ładowarki firm trzecich nie funkcjonujących zgodnie z oczekiwaniami.

Dla wielu użytkowników, ładowarki innych firm odmawiały ładowania Apple Watch Series 7, niektóre działały normalnie, a następnie przestawały funkcjonować po kilku minutach.

Wiele z raportów koncentruje się na bardziej przystępnych cenowo ładowarek firm trzecich z Amazon, ale były też skargi na wyższej klasy ładowarek od marek takich jak Belkin. Niektórzy mieli problemy z ładowaniem własnej ładowarki Apple dla Apple Watch.

Jak naładować Apple Watch

Według notatki wydania Apple, aktualizacji watchOS 8.4, oprogramowanie specjalnie naprawia błąd, który mógł spowodować że niektóre ładowarki do Apple Watch nie działają. Sugeruje to, że problemy z ładowaniem skończą się, gdy watchOS 8.4 zostanie wydany.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej