Apple Watch problemy z ładowaniem po aktualizacji do watchOS 8.3

przez Eryk

Według doniesień na forach MacRumors, Reddit i Apple Support Community, niektórzy posiadacze Apple Watch Series 7 doświadczają problemów z ładowaniem po aktualizacji do najnowszego oprogramowania watchOS 8.3.

Wiele skarg dotyczy ładowarek Apple Watch innych firm, a użytkownicy stwierdzili, że te urządzenia nie działają już w celu naładowania ich Apple Watch.

Apple Watch problemy z ładowaniem

Apple Watch problemy z ładowaniem

Istnieją doniesienia o wielu ładowarkach innych firm, i wydaje się, że jest to powszechny problem wpływający na kilka różnych modeli, a nie problem z wybranych kilku ładowarek. Wiele skarg dotyczą przystępnych cenowo ładowarek firm trzecich, które pochodzą z Amazon, i jest mniej doniesień o markach takich jak Belkin.

W wielu przypadkach zegarek Apple Watch będzie się ładował przez kilka minut, a potem nagle przestanie się ładować. Ponowne uruchomienie Apple Watch może pomóc mu rozpocząć ładowanie, ale nie wydaje się być trwałym rozwiązaniem dla większości ludzi, ponieważ problemy z ładowaniem wciąż powracają.

Mniejsza liczba użytkowników ma również problemy z ładowaniem Apple Watch za pomocą ładowarki, a jeszcze inni widzą bardzo powolne tempo ładowania lub rozładowywanie baterii Apple Watch podczas pracy na ładowarce.

Od początku listopada pojawiły się skargi na problemy z ładowaniem Apple Watch Series 7, a Apple po raz pierwszy naprawił problem, który spowodował powolne ładowanie w aktualizacji watchOS 8.1.1.

Niektórzy użytkownicy nadal widzieli problemy po tej listopadowej aktualizacji watchOS 8.1.1, a aktualizacja watchOS 8.3 wydaje się przynosić problemy dla jeszcze większej liczby właścicieli Apple Watch. Nie jest jasne, czy Apple ma poprawkę dla problemów, których doświadczają użytkownicy po aktualizacji watchOS 8.3, ale jest prawdopodobne, że problem zostanie naprawiony w przyszłej aktualizacji.

Większość dotkniętych modeli to urządzenia Apple Watch Series 7, ale pojawiła się również garść skarg dotyczących ładowania od właścicieli Apple Watch Series 6.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej