Apple Watch Series 7: Nowe czujniki zdrowia w najwcześniej 2022, teraz tylko nowy kształt i aktualizacje tarczy zegarka

przez Eryk

Apple Watch Series 7 zostanie wprowadzony na rynek bez żadnych nowych funkcji, o których warto wspomnieć, a Mark Gurman teraz to podkreśla: zamiast tego, Apple koncentruje się w tym roku głównie na nowym wzornictwie. Jako nagrodę pocieszenia, że tak powiem, użytkownicy prawdopodobnie otrzymają również kilka nowych lub zmienionych tarcz zegarka.

Nowy Apple Watch Series 7 nie będzie miał żadnych znaczących aktualizacji funkcji, ta prognoza pojawiła się już jakiś czas temu, możecie o tym przeczytać w odpowiednim raporcie na naszej stronie. Teraz Mark Gurman po raz kolejny potwierdził to przypuszczenie: W najnowszym wydaniu swojego niedzielnego biuletynu, zwykle dobrze poinformowany redaktor agencji Bloomberg pisze, że klienci nie zobaczą w tym roku w Apple Watch żadnych nowych funkcji, takich jak ulepszone lub nowe rodzaje czujników zdrowia.

Nowy Apple Watch Series 7

Ostatnią naprawdę dużą innowacją była funkcja EKG, która została wprowadzona w 2018 roku wraz z Apple Watch Series 4, a następnie jeszcze bardziej udoskonalona. Pomiar zawartości tlenu we krwi, który został wprowadzony wraz z Apple Watch Series 6, nie jest funkcją zdrowotną w sensie funkcji, która dostarcza użytecznych danych do celów medycznych, dlatego Apple nie bez powodu nie reklamuje go jako produktu medycznego.

Nowy wygląd i nowe tarcze

Najwcześniej w 2022 roku, klienci mogą spodziewać się nowych funkcji w sektorze zdrowia w Apple Watch w postaci czujnika w temperatury ciała, według Gurmana. W tym roku, jak powiedział, skupiamy się na nowym, bardziej płaskim i prawdopodobnie kanciastym wyglądzie. Źródła Gurmana potwierdziły, że Apple Watch Series 7 ma pojawić się w rozmiarach 41mm i 45mm.

Aby w pełni wykorzystać minimalnie większe ekrany, pojawią się innowacje i zmiany w tarczach zegarków, na przykład, będzie dostępna zmieniona wersja tarczy Indograph. Apple Watch otrzyma również szybszy procesor.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej