Apple Watch SE ma problemy z przegrzaniem

przez Eryk

Niektórzy właściciele Apple Watch SE stwierdzili, że zegarek przegrzewa się po kilku godzinach użytkowania. Kilku właścicieli Apple Watch SE w Korei Południowej napotkało na te problemy.

Ci którzy doświadczyli tych problemów, nosili zegarek, ktory nagrzewał się na nadgarstku lub podczas ładowania, a następnie wykazywał problem z wyświetlaczem.
Nie jest jasne, co może być przyczyną problemu, ale jak zauważono na Reddit, ze jeśli jest podobny w konstrukcji do poprzednich modeli, mogą to być złącza wyświetlacza w pobliżu silnika Taptic.
Nie jest jasne, dlaczego ten problem wystepuje jak do tej pory w Korei Południowej. Może występować problem związany z zegarkami wyprodukowanymi w określonym czasie i wysyłanymi do Korei Południowej lub może to być bardziej rozpowszechniony problem i raporty po prostu jeszcze nie rozprzestrzenilyapple watch se.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej