Apple Watch Series 7 CAD Rendery rzekomo ujawniają nowy wygląd z płaskimi krawędziami i większym wyświetlaczem

przez Eryk

Nadchodzący Apple Watch Series 7 będzie miał płaskie krawędzie, większy wyświetlacz dzięki mniejszym ramkom i bardziej widoczny głośnik, według nowych renderów CAD, rzekomo uzyskanych ze źródeł branżowych, udostępnionych dziś przez 91mobiles.

Apple Watch Series 7

rendery ujawniają zaktualizowany projekt Apple Watch, który czerpie inspirację z płaskich krawędzi iPhone’a 12, iPada Pro, iPada Air i nadchodzących 14- i 16-calowych MacBooków Pro. Z renderów możemy zobaczyć, że tył Apple Watch będzie składał się z tej samej konfiguracji czujników zdrowia, co obecna seria 6.

rendery ujawniają żadnych znaczących zmian w projekcie Digital Crown lub przycisku bocznego, jednak pokazują one dwa głośniki, które rozciągają się na całej stronie Apple Watch w porównaniu do obecnego projektu. Według wymiarów udostępnionych, Apple Watch Series 7 będzie oferowany w tych samych 40 i 44mm wielkości obudowy, jak oczekiwano.

Podczas gdy ramki na nadchodzącym zegarku mają być cieńsze, co pozwoliłoby na większy wyświetlacz, płaskie krawędzie pozwalają również na większą powierzchnię. Bloomberg’s Mark Gurman zauważył, że Apple testuje nowy proces laminacji ekranu dla serii 7, który przyniesie wyświetlacz bliżej obudowy.

Apple Watch Series 7

Według raportu, 44mm model Series 6 będzie sport 1,8-calowy wyświetlacz w porównaniu do obecnego 1,73 wyświetlacza w Apple Watch Series 6. Podczas gdy nie ma wymiarów dla mniejszego modelu 40mm, podobny proporcjonalny wzrost wielkości wyświetlacza można się rowniez spodziewać. Seria 7 będzie również 1,7 mm cieńsze w porównaniu do serii 6, zgodnie z raportem.

Chociaż nie wspomniano bezpośrednio w raporcie, dzisiejsze rendery sprawiają, że wydaje się, że pomimo płaskich krawędzi nadchodzącego Apple Watch, Series 7 powinien zachować kompatybilność ze starszymi paskami Apple Watch. Oczekuje się, że Apple Watch Series 7 zostanie ogłoszony wraz z iPhone’em 13 na wydarzeniu we wrześniu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej