Apple Watch Series 7 dostępny dla zamówień przedpremierowych od piątku – sprzedaż rozpocznie się 15 października

przez Eryk

Apple Watch 7 będzie dostępny w przedsprzedaży w Apple Online Store od piątku (08 października 20221, 14:00). Apple oficjalnie potwierdziło to kilka chwil temu. W zeszłym miesiącu Apple wykorzystał keynote „California streaming” do ogłoszenia nowego iPhone’a 13, iPhone’a 13 Pro, iPada mini 6, iPada 9 i Apple Watch 7.

Apple Watch Series 7
Apple Watch 7

Zamów Apple Watch Series 7 w przedsprzedaży

Z wyjątkiem Apple Watch 7, pozostałe wymienione produkty są już w sklepach. Teraz sygnał startowy dla Apple Watch 7 został podany i można go zamówić w przedsprzedaży. Oficjalna premiera sprzedaży odbędzie się 15.10.2021 r.

Apple zaprezentował Apple Watch Series 7 z przeprojektowanym wyświetlaczem Always-On Retina Display na swoim wrześniowym keynote. Dzięki większej powierzchni wyświetlacza i cieńszym ramkom jest to jak dotąd największy i najbardziej zaawansowany wyświetlacz Apple Watch.

Węższa ramka maksymalizuje obszar widzenia wyświetlacza. Wymiary samego zegarka zmieniają się tylko minimalnie. Wzornictwo Apple Watch Series 7 zostało dodatkowo wzbogacone o łagodniejsze, jeszcze bardziej zaokrąglone narożniki, a wyświetlacz ma wyjątkową krawędź załamującą światło, która umożliwia wyświetlanie tarcz zegarka i aplikacji w pełnym rozmiarze i sprawia wrażenie płynnie połączonej z obudową.


Apple Watch Series 7 ma także zoptymalizowany interfejs użytkownika dla większego wyświetlacza, który jest bardziej czytelny i łatwiejszy w obsłudze, oraz dwie tarcze zegarka zaprojektowane specjalnie dla nowego Apple Watch: Contour i Modular Duo. Oprócz ulepszeń wyświetlacza, będziesz miał 18 godzin całodziennej pracy na baterii, a Apple Watch może teraz ładować 33 procent szybciej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej